نبرد خدایان

دسترسی سریع به نقش ها
نقش ها
اودین

اودین

اودین /Odin 

او همچنین آلفادر «Alföðr» به معنی «پدر همگان» نامیده می‌شود زیرا که به راستی پدر تمامی آسیر در اساطیر شمال است.

آلفادر  بازی یا همان گاد فادر هست و هر شب شلیک گروه مافیا را انجام میدهد.
علاوه بر شلیک میتواند تا یک بار هم ناتویی در بازی انجام دهد

ثور

ثور

خدای آذرخش و رعد و برق  آزگارد
ثور یا تور (به انگلیسی: Thor)، محبوب‌ترین ایزد در اساطیر اسکاندیناوی، ایزد قدرتمند آذرخش، طوفان و تندر، پسر اودین و یورد است که به کیهان تاخت و با نیروهای شر و غول‌ها جنگید


مرد قوی گروه مافیا : یک بار در طول بازی میتواند با اعلام اسم یک نفر و استفاده از میولنیر(پُتک معروفش  ) او را از بازی خارج کند.


اگر مست نباشید قطعا شخص انتخاب شده از بازی خارج خواهد شد.

هلا

هلا

 

الهه ی مرگ آزگارد 

الهه مرگ افسانه‌های نورس محسوب می‌شود که بر جهنم (هل) و نیفلهایم فرمانروایی می‌کند

افسونگر : تا دو بار می‌تواند کلمه روی بازیکنان بگذارد 

در صورت تکرار کلمه فرد از بازی خارج خواهد شد .

کلمات باید چهار حرفی و معنا دار باشد .

تنها کلمه سه حرفی قابل قبول : شهر

هایمدال

هایمدال

ایزد روشنایی و نگهبان قلمرو خدایان در آزگارد بود. او یکی از چهره های شاخص آزگارد و ایزد سپید موی اساطیر شمال است که وظیفهٔ پاسداری از پل رنگین 
کمان بایفراست را بر عهده داشت.هایمدال همیشه هوشیار و بیدار و توانایی‌های منحصر به فردی داشت. بینایی بسیار قوی داشت به طوری که قادر به دیدن دور دست‌ها تا فواصل صدها مایل، حتی در شب بود، شنوایی فوق‌العاده دقیقی داشت و می‌توانست صدای رشد گیاهان بر روی زمین و رشد پشم را بر پوست گوسفندان بشنود و به خوابی کمتر و کوتاه‌تر از یک کبوتر احتیاج داشت. 

محافظ گروه مافیا و دکتر گروه مافیا است : 


هر شب یکبار یکی از یارانش را از حمله ی پوسایدن نجات خواهد داد و خودش رو هم یک بار می تواند نجات دهد.

 همانطور ک در متن اشاره شد دارای قدرت شنوایی و بینایی فوق العاده است پس  می تواند یک بار از گرداننده نقش بازیکن را بپرسد .

*آن بازیکن ناتویی نمیشود

لوکی

لوکی

خدای نیرنگ دروغ حیله گری

لوکی خوش سیما، بذله‌گو و فریبنده، و در عین حال شرارت‌بار و آب‌زیرکاه بود. مدرکی در دست نیست دال بر اینکه لوکی را به عنوان ایزد بپرستند، اما به‌نظر می‌رسد که او یکی از شخصیت‌های اصلی خاندان اساطیری اسکاندیناویایی بوده باشد. او در بسیاری از رویدادهای اساطیری نقش محوری دارد و هم ملازم همیشگی و دوست بزرگ ایزدان بود و هم نفوذی شرارت‌بار داشت و دشمنی مرگبار به‌شمار می‌آمد


خرابکار : هرشب دو بار بر روی دو نفر  که فکر می‌کند تیر جنگیِ آرس الهه ی جنگ ب آنها می رسد خرابکاری انجام می دهد.

فریا

فریا

فریا یا فرییا (به زبان نروژی باستان: Freyja, Friia) به معنی بانو، در اساطیر اسکاندیناوی، ایزدبانوی عشق، شور جنسی، باروری، نزاع و مرگ، جادوگری، کشمکش و یکی از زیباترین الهه‌های اساطیر و ادبیات نورس به‌شمار می‌رفت. 


فریا معشوقه ی اودین هست و در صورت خروج از بازی به هر نحوی اودین از خشم، شب بعد دو شات خواهد زد.

یورمونگارد

یورمونگارد

یورمونگارد، (به زبان نورس باستان: Jörmungandr) یا مار جهانی یا مار میدگارد، مار دریایی بزرگی است که فرزند دوم لوکی و انگربودا است. برطبق ادای منثور، اودین هر سه فرزند لوکی، فنریر، هل و یورمونگاند را می‌گیرد و یورمونگاند را در اقیانوسی که زمین (میدگارد) را دربردارد می‌اندازد. این مار آنچنان بزرگ می‌شود و رشد می‌کند که دورتادور زمین را می‌گیرد و سرش به دمش می‌رسد. دشمن اصلی یورمونگاند، ثور است و در راگناروک، ثور موفق به کشتن یورمونگاند می‌شود ولی خود توسط زهرش کشته می‌شود.


ترور مافیا 


باید بعد اعلام نقش شروع به شمارش تا هزار و پنج کند و بعد هدف خود را از بازی خارج کند.
اگر گان بخورد یا ساقی به او زده باشد ؛ تاکسی خالی بازی را ترک خواهد کرد .

نکته : اگر کابوی هم ب ترور بزند ؛ اکت او فعال نخواهد شد .

آنوبیس

آنوبیس

آنوبیس (Anubis) خدای مرگ و مردگان و تدفین در مصر باستان بود. آنوبیس پیش از اوزیریس خدای مردگان خوانده می‌شد و به مرور زمان به نام پسر اوزیریس شناخته شد. در اساطیر مقدمتر او را فرزند ست و نفتیس می‌دانستند


آنوبیس ایزدی از  مصر در  دک نبرد خدایان (مستقل)


هر دوشب بیدار شده و یکی از پلیر های بازی را مورد هدف قرار می‌دهد. در صورت سیو نبودن دکتر و یا روئین تن نبودنش و اگر شیلد آهنگر نداشته باشد. ؛ شخص مورد نظر از بازی خارج خواهد شد.

شات گروه مافیا بر روی او نمی نشیند مگر توسط دینیسیوس مست شده باشد .

زئوس

زئوس

زئوس (به یونانی: Ζεύς) در اساطیر یونانی، پادشاه خدایان و فرمانروای تمام زیارت‌گاه‌های واقع در کوه المپ است.
زئوس ایزد آسمان رخشان و نیز توفان به‌شمار می‌رفت و به همین دلیل سلاح او آذرخش بود که آن را به سمت کسی که او را ناخشنود کرده، پرتاب می‌کرده‌است.


روئین تن : در برابر شات گروه مافیا در امان خواهد بود و فقط در صورتی از بازی خارج می شود که مست یا توسط مرد قوی مورد شات قرار گرفته باشد

هادس

هادس

هادس (‎/ˈheɪdiːz/‎; زبان یونانی: ᾍδης Hádēs; Ἅιδης Háidēs) در اساطیر یونانی و دین یونان باستان، فرمانروای مردگان و جهان زیرزمینی، پسر بزرگ تیتان کرونوس و رئا است. او در قرعه‌کشی با برادرانش، بدترین سهم را برنده شد و آن جهان زیرین یا دنیای مردگان بود، در صورتی که برادرانش زئوس و پوزئیدون به ترتیب آسمان و دریا نصیبشان شد. از آنجایی که رعایای هادس را مردگان تشکیل می‌دادند، او به کسانی که موجب افزایش جمعیت سرزمینش می‌شدند بسیار علاقه داشت.در قلمرو هادس تارتاروس (جهنم)، مراتع آسفودل (هیچ) و دشتهای الیزی (بهشت) قرار داشتند.


هیدیس خدای جهان مردگان 

گورکن : تا سه بار می‌تواند از قلمروی خود یعنی جهان مردگان برای ایزدهای دیگر  خبر می آورد که چه ایزدانی از بازی خارج شده اند.


شیلد محافظی ندارد

آتنا

آتنا

آتنا و آتنه (به یونانی: Άθηνά، یا Ἀθήνη, Athénē)، ملقب به پالاس (Παλλὰς)، در اساطیر یونانی، الههٔ خرد، جنگاوری، صنایع دستی و نگهبان شهر آتن بود و نام آتن را به افتخار او این چنین نامیدند. اصالت اولیهٔ این الهه اژه‌ای است و بعدها به عنوان ایزدبانوی محافظ شهرهای یونان به خصوص آتن مورد پرستش قرار گرفت
زئوس، آتنا را از پیشانی خود به دنیا آورد. هنگامی که زئوس از درد پیشانی خود به هفائستوس شکایت کرد، هفائستوس پیشانی زئوس را با تبری بزرگ شکافت و آتنا در حالی که با لباس جنگ و غرق اسلحه بود، از 
پیشانی زئوس بیرون جست

آتنا اله ی خرد:

 کارآگاه 

استعلام شهروند را خدای یونان و استعلام مافیا را خدای آزگارد دریافت خواهد کرد

آرس

آرس

آرس (به یونانی: Ἀρης به معنی کوشش در نبرد ) خدای جنگ و پسر زئوس و هرا در اساطیر یونانی است و در نهایت قاتل پدرش زئوس است.


آرس خدای جنگ 

تفنگ دار بازی ؛ سه تیر جنگی و خشاب سه تایی دارد 


ک می تواند نهایت دو تیر جنگی را در شب اول پخش کند.


ب خود نمی تواند تیری دهد .

آفرودیت

آفرودیت

آفرودیته یا آفرودیت یا آفرودیتا (به یونانی: Αφροδίτη)، که در اساطیر یونانی ملقب به الههٔ عشق، زیبایی و شور جنسی

دکتر بازی

از پانزده تا ۱۲ سه سیو 

از دوازده تا ۸ دو سیو 

زیر ۸ یک سیو 

خودش را هم سه بار می تواند سیو دهد

هرا

هرا

هرا (به یونانی: Ἥρα) در اساطیر یونانی، بانوی قدرت، حامی زنان و ملکهٔ آسمان‌ها بود که در غار کوه دیکته به دنیا آمد. هرا تا حدی زیبا بود که آوازه‌اش به گوش برادرش رسید و همین مسئله باعث شد زئوس برای دیدار با هرا به جزیرهٔ «اوبه» سفر کند و با یک نگاه دلباختهٔ خواهر خویش شود. زئوس خود را به فاخته تبدیل کرد و طی دستوری که به طوفان داد، هوا آنچنان نامساعد و سرد شد که هرا دلش به حال این پرندهٔ کوچک به رحم آمد و او را در آغوش کشید. زئوس در همین حین به چهرهٔ اصلی خود تبدیل شد و سپس با یکدیگر ازدواج کردند. زئوس هرا را دوست داشت اما هوس‌بازی‌های او باعث خشم و ناراحتی هرا شد و همین امر موجب شد او با کمک خدایان تاتار و گایا، تایفون را برای انتقام از زئوس به وجود آورد.


قدیس بازی : 


هر شب دو نفر را می تواند از کلمه ی افسون نجات دهد


کلمه رو خودش نمی شیند

هرکول

هرکول

هراکلس یا هرکول  (به یونانی: Ἡρακλῆς, Hēraklēs) به معنی شکوه هرا،[۱] نام بزرگترین پهلوان اسطوره‌ای یونان و روم باستان فرزند پادشاه خدایان زئوس و آلکمنه بود. او نام‌آورترین قهرمان اسطوره‌ای یونان است.مظهر مردانگی و قهرمان المپ نشینان علیه هیولاهای زیرزمینی بود. هراکلس آخرین پسر فناپذیر زئوس و همچنین تنها کسی بود که از مادری فانی به دنیا آمده بود، و پس از مرگش تبدیل به خدا شد


بازجو  :


در طول  بازی دو بار می تواند یک نفر به دفاعیه آورده و شخصا او را از بازی خارج کند.

اگر شخص خارج شود آن روز رای گیری نخواهیم داشت.

مدوسا

مدوسا

مدوسا در ابتدا دوشیزه‌ای بسیار زیبا با گیسوانی دلفریب بوده‌است، به‌طوری‌که این زیبایی غره‌اش کرده بود. وی با پوزئیدون خدای دریا در معبد آتنا همبستر شد و به این ترتیب عبادتگاه آتنا را ملوث کرد، آتنا هم برای تنبیه وی، موهایش را تبدیل به مارهایی کریه و چندش‌آور کرد تا او به زشت‌ترین و منفورترین موجود، یعنی یک گورگون تبدیل شود. 


مدوسا قربانی خدایان 

عطار :


ب هرکسی نگاه کند خشک شده و از بازی خارج می‌شود .

در پایان روز می تواند از نظر خود برگشته و اجازه دهد شخص به بازی ادامه دهد.

دو بار می تواند این کار را انجام دهد .

دیونیسوس

دیونیسوس

دیونیسوس ایزد شراب و کشاورزی در یونان باستان، با اصلیت تراکی‌های (اهل تراس) بود. دیونیسوس نه تنها ایزد شراب با قدرت مست کنندگی‌اش، بلکه نماد تمام آیین‌ها و آثار شراب در جامعه بود. در افسانه‌های یونان، دیونیسوس یک جام خرگوشی داشت که هرچه از آن می‌نوشید هیچ‌گاه خالی نمی‌شد


دینیسیوس خدای شراب وعشق حال 

ساقی :

هر شب برای یکی شراب الهی می‌ریزه و اونو مست می‌کنه 

باعث دیس ابیلیتی شدن یا برعکس شدن ابیلیتی می شود

پوزئیدون

پوزئیدون

پوزئیدون (به یونانی: Ποσειδων ,Poseidôn)، یکی از دوازده ایزد المپ‌نشین و مهم‌ترین ایزدان یونان باستان است که خدای دریاها، آب‌های شور و شیرین، رودخانه‌ها، سیل، خشکسالی، زمین‌لرزه و اسب‌ها به‌شمار می‌رود و نام پوزئیدون به معنی «سرور (شوهر) زمین» است. تقسیم‌بندی جهان بین او و برادرانش زئوس و هادس رخ داد. پوزئیدون فرمانروای دریاها شد، زئوس فرمانروای آسمان و دنیای زیرین هم نصیب هادس شد.


اسنایپر : هر شب با نیزه سه شاخ یکی از بازیکنهارو مورد هدف خود قرار میدهد.اگر خدایان یونان را مورد هدف قرار دهد خود از بازی خارج خواهد شد.

هرمس

هرمس

هرمس خدای سرعت و پیام رسان و موسیقی  و رابط زمین با دنیای مردگان

در اسطوره‌های یونانی، کهن الگو هرمس که در میان رومیان به مرکوری (به معنی جیوه) شهرت دارد، فرزند زئوس و مایا بود. در افسانه‌ها آمده که هرمس از بدو تولد شروع به راه رفتن کرد و با استفاده از لاک یک لاک پشت که کشته بود، چنگ را ابداع کرد و آنرا نواخت. موسیقی کهن الگوی هرمس پر از شادی، عشق و شیرینی است. در غروب آفتاب گاوهای آپولو را دزدید و کباب کرد و خورد. شب هنگام به گهواره خود بازگشت و معصومانه شروع به بازی کرد.


کنستانتین

رابط دنیای جهان زیرین و زمین است. اگر بخواهد کسی را ب بازی برگرداند باید هادس (هیدیس) اجازه ی خروج را از دنیای مردگان صادر کند.

در صورت نبودن هادس، خودش تصمیم میگیرد چه کسی از بازی خارج شود .
فقط یک بار می تواند از توانایی خود استفاده کند.

آپولو

آپولو

در اساطیر یونانی آپولو را خدای تیراندازی، موسیقی و رقص، راستی و پیشگویی، درمان بیماری‌ها، خدای خورشید و نور، شعر و… می‌دانند. آپولو یکی از پیچیده‌ترین خدایان یونانی است. پدرش زئوس و مادرش لتو و برادر دوقلوی آرتمیس رب‌النوع شکار از 
الهه‌های المپ بوده‌است.

سایلنسر 

آپولو دو بار با تیر و کمان خود می تواند بازیکن را سایلنت کند

هفائستوس

هفائستوس

هفائستوس (به یونانی: Ἥφαιστος) و (به انگلیسی: Hephaestus) در اساطیر یونانی ایزد آهنگری، صنعت‌گری، تندیس‌گری، فلز، آتشفشان و آتش، پسر ایزد آسمان‌ها زئوس و ملکهٔ ایزدان هرا است. بر اساس روایات دیگری، او هیچ پدری ندارد و هرا به‌طور مستقل از زئوس او را به دنیا آورده‌است، و این مسئله به‌دلیل حسادت هرا به همسرش زئوس بود که صاحب دختری به نام آتنا از زنی دیگر شده بود.
با این حال دربارهٔ این داستان اختلاف نظر وجود دارد، چون این هفائستوس بود که با تبر به سر زئوس زد و از سر شکافته زئوس، آتنا با زره کامل بیرون آمد. به عنوان آهنگر ایزدان، هفائستوس وظیفه ساخت تمامی سلاح‌های ایزدان در المپ را بر عهده داشت. زئوس برای جلوگیری از نزاع بر سر ازدواج با دختر زیبایش، آفرودیته را به همسری هفائستوس درآورد.

آهنگر 

روز های زوج از خواب بیدار شده و شروع ب ساختن یک زره آهنی می‌کند که این زره را بر تن هر کسی کند از حمله ی آنوبیس و اودین در امان خواهد بود.

نمی تواند زره ش را تن خود کند

سینیس

سینیس

سینیس(به یونانی: Σίνις)، یکی از شخصیت‌های اساطیری یونان باستان است. سینیس دست‌ها و پاهای قربانیان خود را به شاخه‌های دو درخت که از پیش به هم نزدیک کرده بود می‌بست و سپس این شاخه‌ها را رها می‌کرد. دور شدن ناگهانی دو شاخهٔ درخت، قربانی بینوا را دو پاره می‌کرد. 


سینیس( کابوی یا فدایی )


 نقش مقابل یورمنگارد (ترور) می باشد.

نکات گردانندگی
ترتیب بیدار شدن

--

قوانین بازی

--

روش رای گیری

گرد رو به بالا دفاع 

گرد رو به پایین خروج